PSP700JB-39R Yageo
  • More about PSP700JB-39R Yageo
    PSP700JB-39R Yageo
    PSP700JB-39R is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. PSP700JB-39R is described as RES 39 OHM 7W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.