PSP500JR-12K Yageo
  • More about PSP500JR-12K Yageo
    PSP500JR-12K Yageo
    PSP500JR-12K is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. PSP500JR-12K is described as RES 12K OHM 5W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.