PSP500JB-47R Yageo
  • More about PSP500JB-47R Yageo
    PSP500JB-47R Yageo
    PSP500JB-47R is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. PSP500JB-47R is described as RES 47 OHM 5W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    HOUSING UPPER PART PRINT CIR
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    ELECTRONIC HOUSING BASE
    View
    Bud Industries
    PANEL PLASTIC 4.9X4.9" FOR NB
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE