PSP500JB-27R Yageo
  • More about PSP500JB-27R Yageo
    PSP500JB-27R Yageo
    PSP500JB-27R is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. PSP500JB-27R is described as RES 27 OHM 5W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.