PSP11AKB-10R Yageo
  • Available: 224
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about PSP11AKB-10R Yageo
    PSP11AKB-10R Yageo
    PSP11AKB-10R is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. PSP11AKB-10R is described as RES 10 OHM 11W 10% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CONTACT BATTERY 2/3A AA LEAF
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    RETAINER COIN CELL SMD
    View
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN
    Memory Protection Devices
    CR1220, 1225 BATTERY RETAINER W/
    HOLDER COIN CELL ML414 SMD
    Keystone Electronics
    SMT HOLDER FOR 20MM CELL