PSM7WSJB-510R Yageo
  • More about PSM7WSJB-510R Yageo
    PSM7WSJB-510R Yageo
    PSM7WSJB-510R is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. PSM7WSJB-510R is described as RES 510 OHM 7W 5% RADIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.