PSM700JB-91R Yageo
  • More about PSM700JB-91R Yageo
    PSM700JB-91R Yageo
    PSM700JB-91R is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. PSM700JB-91R is described as RES 91 OHM 7W 5% RADIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM