PSM700JB-33R Yageo
  • More about PSM700JB-33R Yageo
    PSM700JB-33R Yageo
    PSM700JB-33R is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. PSM700JB-33R is described as RES 33 OHM 7W 5% RADIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    View
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"