PSM700JB-27R Yageo
  • More about PSM700JB-27R Yageo
    PSM700JB-27R Yageo
    PSM700JB-27R is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. PSM700JB-27R is described as RES 27 OHM 7W 5% RADIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME 7SLOT POWWR BUGS
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 6U 64BIT 5V