PSM700JB-180R Yageo
  • More about PSM700JB-180R Yageo
    PSM700JB-180R Yageo
    PSM700JB-180R is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. PSM700JB-180R is described as RES 180 OHM 7W 5% RADIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS