PSM500JB-39R Yageo
  • More about PSM500JB-39R Yageo
    PSM500JB-39R Yageo
    PSM500JB-39R is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. PSM500JB-39R is described as RES 39 OHM 5W 5% RADIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    View
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"