PSM500JB-27R Yageo
  • More about PSM500JB-27R Yageo
    PSM500JB-27R Yageo
    PSM500JB-27R is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. PSM500JB-27R is described as RES 27 OHM 5W 5% RADIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE 220MM HVY DUTY ALUM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    GUIDE RAIL 220MM
    View
    Keystone Electronics
    VERTICAL GUIDE 50MM
    220MM BOARD SECURING SNAP IN
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8X0.132" BLK
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 6.0"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6.0" 0.102" BK
    CARD GUIDE DEEP 4.5X0.08" BLK
    CARD GUIDE DEEP 2.5" 0.08" BK