PSM500JB-270R Yageo
  • More about PSM500JB-270R Yageo
    PSM500JB-270R Yageo
    PSM500JB-270R is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. PSM500JB-270R is described as RES 270 OHM 5W 5% RADIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    View
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM