PSM500JB-18R Yageo
  • More about PSM500JB-18R Yageo
    PSM500JB-18R Yageo
    PSM500JB-18R is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. PSM500JB-18R is described as RES 18 OHM 5W 5% RADIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Seiko Inst
  • Description
    BATT LITH 3V 5.5MAH COIN 6.8MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITH 3V 5MAH COIN 6.8MM
    Seiko Inst
    BATTERY LITH 3V 1MAH COIN 4.8MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM