PSM500JB-180R Yageo
  • More about PSM500JB-180R Yageo
    PSM500JB-180R Yageo
    PSM500JB-180R is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. PSM500JB-180R is described as RES 180 OHM 5W 5% RADIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CONTACT BATTERY SGL A/AA
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    BATTERY CONT NEG SIDE AAA PCB
    View
    CONTACT BATT W/TAB NEG AAA/AAAA
    CONTACT BATT W/TAB NEG SPRG A/AA
    Linx Tech
    RETAINER BATT CR2025/2032 PC PIN
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN