PSM500JB-100R Yageo
  • More about PSM500JB-100R Yageo
    PSM500JB-100R Yageo
    PSM500JB-100R is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. PSM500JB-100R is described as RES 100 OHM 5W 5% RADIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Yageo
    ---> Through Hole Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  Through Hole Resistors
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    GUIDE PC BOARD NYLON 3.5" LONG
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 8.0" 0.08" BK
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    Essentra Components
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"