PSM400JB-39R Yageo
  • More about PSM400JB-39R Yageo
    PSM400JB-39R Yageo
    PSM400JB-39R is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. PSM400JB-39R is described as RES 39 OHM 4W 5% RADIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19"3U 84HP 175MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    View
    Vector
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS