PSM400JB-180R Yageo
  • More about PSM400JB-180R Yageo
    PSM400JB-180R Yageo
    PSM400JB-180R is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. PSM400JB-180R is described as RES 180 OHM 4W 5% RADIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Yageo
    ---> Through Hole Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  Through Hole Resistors
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19"3U 84HP 175MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    View
    Vector
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS