PPN500JT-73-75R Yageo
  • More about PPN500JT-73-75R Yageo
    PPN500JT-73-75R Yageo
    PPN500JT-73-75R is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. PPN500JT-73-75R is described as RES 75 OHM 5W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK FRAME KIT VME 3UX160MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT CPCI 24 CUSTOM
    View
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH