PPN500JT-73-22R Yageo
  • More about PPN500JT-73-22R Yageo
    PPN500JT-73-22R Yageo
    PPN500JT-73-22R is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. PPN500JT-73-22R is described as RES 22 OHM 5W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE