PPN500JT-73-100R Yageo
  • More about PPN500JT-73-100R Yageo
    PPN500JT-73-100R Yageo
    PPN500JT-73-100R is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. PPN500JT-73-100R is described as RES 100 OHM 5W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME 7SLOT POWWR BUGS
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 6U 64BIT 5V