PPN320GT-73-0R1 Yageo
  • More about PPN320GT-73-0R1 Yageo
    PPN320GT-73-0R1 Yageo
    PPN320GT-73-0R1 is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. PPN320GT-73-0R1 is described as RES 0.1 OHM 3.2W 2% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Yageo
    ---> Through Hole Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  Through Hole Resistors
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    BATTERY CONTACT
    View
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    NON-SKID FEET BLK
    View
    BOX RUBBER FEET FOR "A" SERIES
    Bopla Enclosures
    DIN RAIL HOLDER SET OF 2+4SCREWS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 2.95"