PPN270JT-73-180R Yageo
  • More about PPN270JT-73-180R Yageo
    PPN270JT-73-180R Yageo
    PPN270JT-73-180R is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. PPN270JT-73-180R is described as RES 180 OHM 2.7W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    BASE ELEMENT W/O SNAP FOOT 35MM
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    ELECTRONIC BOARD BASE
    View
    ELECTRONIC BOARD BASE
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1558/1558-TF
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1564
    Schroff
    FRNT PNL KIT 3U 4HP CPCI-VME64X