PPN270JT-73-0R1 Yageo
  • More about PPN270JT-73-0R1 Yageo
    PPN270JT-73-0R1 Yageo
    PPN270JT-73-0R1 is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. PPN270JT-73-0R1 is described as RES 0.1 OHM 2.7W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM