PNS450JT-73-47R Yageo
  • More about PNS450JT-73-47R Yageo
    PNS450JT-73-47R Yageo
    PNS450JT-73-47R is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. PNS450JT-73-47R is described as RES 47 OHM 4.5W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.