PNS230JT-73-220R Yageo
  • More about PNS230JT-73-220R Yageo
    PNS230JT-73-220R Yageo
    PNS230JT-73-220R is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. PNS230JT-73-220R is described as RES 220 OHM 2.3W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA
    Panasonic Electronic
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM