PNS230JT-73-100R Yageo
  • More about PNS230JT-73-100R Yageo
    PNS230JT-73-100R Yageo
    PNS230JT-73-100R is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. PNS230JT-73-100R is described as RES 100 OHM 2.3W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    WASHER COMPRESSION SNP SERIES
    View
  • Manufacturer Name
    Ftdi
  • Description
    MOD USB AUDIO FLASH DRIVE I/F
    View
    Knowles
    ACOUSTIC DAMPER 680 OHMS
    Knowles
    ACOUSTIC DAMPER BROWN 1000OHMS
    ACOUSTIC DAMPER GREY 330 OHMS
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    EMC
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK