PNP7WVJR-73-220R Yageo
  • More about PNP7WVJR-73-220R Yageo
    PNP7WVJR-73-220R Yageo
    PNP7WVJR-73-220R is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. PNP7WVJR-73-220R is described as RES 220 OHM 7W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Description
    POZ SCREW M2.5X12.3 100 PCS
  • Description
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    View
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"