PNP7WVJR-73-10R Yageo
  • More about PNP7WVJR-73-10R Yageo
    PNP7WVJR-73-10R Yageo
    PNP7WVJR-73-10R is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. PNP7WVJR-73-10R is described as RES 10 OHM 7W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    SUBRACK ECO 3U/84HP/175 MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    View
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 475MM
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM
    Vector
    3U REAR ANGLES 1 SET
    Wakefield-vette
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM