PNP400JR-73-9R1 Yageo
  • More about PNP400JR-73-9R1 Yageo
    PNP400JR-73-9R1 Yageo
    PNP400JR-73-9R1 is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. PNP400JR-73-9R1 is described as RES 9.1 OHM 4W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.