PNP400JR-73-91R Yageo
  • More about PNP400JR-73-91R Yageo
    PNP400JR-73-91R Yageo
    PNP400JR-73-91R is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. PNP400JR-73-91R is described as RES 91 OHM 4W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    View
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE