PNP400JR-73-39R Yageo
  • More about PNP400JR-73-39R Yageo
    PNP400JR-73-39R Yageo
    PNP400JR-73-39R is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. PNP400JR-73-39R is described as RES 39 OHM 4W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER GREY 330 OHMS
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    View
    EMC
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK