PNP400JR-73-1R2 Yageo
  • More about PNP400JR-73-1R2 Yageo
    PNP400JR-73-1R2 Yageo
    PNP400JR-73-1R2 is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. PNP400JR-73-1R2 is described as RES 1.2 OHM 4W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    View
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"