PNP400JR-73-0R56 Yageo
  • More about PNP400JR-73-0R56 Yageo
    PNP400JR-73-0R56 Yageo
    PNP400JR-73-0R56 is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. PNP400JR-73-0R56 is described as RES 0.56 OHM 4W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    TEM-STAT TEMPERATURE CONTROL
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    View
    Schroff
    CONNECTOR H 15 F