PNP200JR-52-9R1 Yageo
  • More about PNP200JR-52-9R1 Yageo
    PNP200JR-52-9R1 Yageo
    PNP200JR-52-9R1 is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. PNP200JR-52-9R1 is described as RES 9.1 OHM 2W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19"3U 84HP 175MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    View
    Vector
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS