PNP200JR-52-2R2 Yageo
  • More about PNP200JR-52-2R2 Yageo
    PNP200JR-52-2R2 Yageo
    PNP200JR-52-2R2 is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. PNP200JR-52-2R2 is described as RES 2.2 OHM 2W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    View
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"