PNP200JR-52-0R56 Yageo
  • More about PNP200JR-52-0R56 Yageo
    PNP200JR-52-0R56 Yageo
    PNP200JR-52-0R56 is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. PNP200JR-52-0R56 is described as RES 0.56 OHM 2W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CONTACT BATTERY 2/3A AA LEAF
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    RETAINER COIN CELL SMD
    View
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN
    Memory Protection Devices
    CR1220, 1225 BATTERY RETAINER W/
    HOLDER COIN CELL ML414 SMD
    Keystone Electronics
    SMT HOLDER FOR 20MM CELL