PGM65SJB-33R Yageo
  • More about PGM65SJB-33R Yageo
    PGM65SJB-33R Yageo
    PGM65SJB-33R is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. PGM65SJB-33R is described as RES 33 OHM 6.5W 5% RADIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Yageo
    ---> Through Hole Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  Through Hole Resistors
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE