PGM4WSJB-330R Yageo
  • More about PGM4WSJB-330R Yageo
    PGM4WSJB-330R Yageo
    PGM4WSJB-330R is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. PGM4WSJB-330R is described as RES 330 OHM 4W 5% RADIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"