PGM4WSJB-22R Yageo
  • More about PGM4WSJB-22R Yageo
    PGM4WSJB-22R Yageo
    PGM4WSJB-22R is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. PGM4WSJB-22R is described as RES 22 OHM 4W 5% RADIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH