PGM4WSJB-220R Yageo
  • More about PGM4WSJB-220R Yageo
    PGM4WSJB-220R Yageo
    PGM4WSJB-220R is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. PGM4WSJB-220R is described as RES 220 OHM 4W 5% RADIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CONNECTOR H 15 F