PGM400KB-100R Yageo
  • More about PGM400KB-100R Yageo
    PGM400KB-100R Yageo
    PGM400KB-100R is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. PGM400KB-100R is described as RES 100 OHM 4W 10% RADIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM