PE2512JKM7W0R033L Yageo
  • Part Number: PE2512JKM7W0R033L
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES 0.033 OHM 5% 2W 2512
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about PE2512JKM7W0R033L Yageo
    PE2512JKM7W0R033L Yageo
    PE2512JKM7W0R033L is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. PE2512JKM7W0R033L is described as RES 0.033 OHM 5% 2W 2512. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE