PE2512JKE070R025L Yageo
  • Part Number: PE2512JKE070R025L
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES 0.025 OHM 5% 1W 2512
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about PE2512JKE070R025L Yageo
    PE2512JKE070R025L Yageo
    PE2512JKE070R025L is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. PE2512JKE070R025L is described as RES 0.025 OHM 5% 1W 2512. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Tripp Lite
  • Description
    DUAL USB CAR CHARGER FOR TABLETS
    View
  • Manufacturer Name
    Tripp Lite
  • Description
    BATT CHARGER IN-VEHICLE USB 5V
    View
    Memory Protection Devices
    12V AUTO PLUG ADPT-AIRCRAFT PLUG
    TABLET/PHONE USB CHARGER 5V 2.4A
    Molex
    IN-VEHICLE DUAL PORT USB SMART C
    Molex
    Ixys
    SOLAR USB CHARGER BLACK
    USB CAR CHARGER DUAL-PORT WITH A
    Assmann
    USB MINI CAR CHARGER
    Phihong Usa
    ADAPTER AUTOMOBILE 10W 5V
    Adafruit
    USB BATTERY PACK - 4400MAH - 5V