PE2512JKE070R012L Yageo
  • Part Number: PE2512JKE070R012L
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES 0.012 OHM 5% 1W 2512
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about PE2512JKE070R012L Yageo
    PE2512JKE070R012L Yageo
    PE2512JKE070R012L is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. PE2512JKE070R012L is described as RES 0.012 OHM 5% 1W 2512. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT CPCI 24 CUSTOM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    View
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH