PE2512JKE070R009L Yageo
  • Part Number: PE2512JKE070R009L
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES 0.009 OHM 5% 1W 2512
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about PE2512JKE070R009L Yageo
    PE2512JKE070R009L Yageo
    PE2512JKE070R009L is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. PE2512JKE070R009L is described as RES 0.009 OHM 5% 1W 2512. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CONTACT BATTERY 2/3A AA LEAF
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    RETAINER COIN CELL SMD
    View
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN
    Memory Protection Devices
    CR1220, 1225 BATTERY RETAINER W/
    HOLDER COIN CELL ML414 SMD
    Keystone Electronics
    SMT HOLDER FOR 20MM CELL