PE2512JKE070R008L Yageo
  • Part Number: PE2512JKE070R008L
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES 0.008 OHM 5% 1W 2512
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about PE2512JKE070R008L Yageo
    PE2512JKE070R008L Yageo
    PE2512JKE070R008L is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. PE2512JKE070R008L is described as RES 0.008 OHM 5% 1W 2512. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CONTACT BATT W/TAB NEG AAA/AAAA
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CONTACT BATT W/TAB NEG SPRG A/AA
    View
    Linx Tech
    RETAINER BATT CR2025/2032 PC PIN
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN
    Harwin
    HOLDER BATT COIN 12.5X2.5MM SMD
    Memory Protection Devices
    SPRING CONTACT HEAVY DUTY AA
    Memory Protection Devices
    BATTERY CONTACT AA SIZE
    BATTERY CLIP
    BATT SNAP ON A/AA CONTACTS
    BATTERY CONT NEG SIDE AA/N PCB
    CLIP BATT AAAA/AAA/N STEEL
    POSITIVE ENCLOSURE CONTACT- 20MM