PE2512FKF070R039L Yageo
  • Part Number: PE2512FKF070R039L
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES 0.039 OHM 1% 1W 2512
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about PE2512FKF070R039L Yageo
    PE2512FKF070R039L Yageo
    PE2512FKF070R039L is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. PE2512FKF070R039L is described as RES 0.039 OHM 1% 1W 2512. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"