PE2512FKF070R02L Yageo
  • Part Number: PE2512FKF070R02L
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES 0.02 OHM 1% 1W 2512
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • Available: 35,840
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about PE2512FKF070R02L Yageo
    PE2512FKF070R02L Yageo
    PE2512FKF070R02L is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. PE2512FKF070R02L is described as RES 0.02 OHM 1% 1W 2512. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 475MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    View
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM
    Wakefield-vette
    SUBRACK ECO 3U/84HP/175 MM
    Vector
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 475MM
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM
    Vector
    3U REAR ANGLES 1 SET
    Wakefield-vette
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM