PE2512FKF070R022L Yageo
  • Part Number: PE2512FKF070R022L
  • Manufacturer Name: Yageo
  • Description: RES 0.022 OHM 1% 1W 2512
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about PE2512FKF070R022L Yageo
    PE2512FKF070R022L Yageo
    PE2512FKF070R022L is manufactured by Yageo and is categorized in the SMD Chip Resistors category. PE2512FKF070R022L is described as RES 0.022 OHM 1% 1W 2512. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 4 X 6 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 9.5 NAT
    View
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 10 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    Phoenix Contact
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE